Відгуки про Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Екскурсії на один повний день у Чорнобильську зону та Прип'ятьОдноденні плановi екскурсії в Чорнобильську зону та Прип'ять

 

Поїздки у Чорнобильську зону, Прип'ять, ЧАЕС Щодня з Києва відправляється автобус в інший світ - саме таємниче місце України - Чорнобиль.

 Ви відчуєте масштаб подій, які змінили історію земної цивілізації, перейметеся міццю і мудрістю природи, що звільнилася тут від людини.

Побачивши ЧОРНОБИЛЬ хоча б один раз, зовсім інакше дивишся на так зване "звичайне життя". У тому числі і на своє власне. І в цьому - можливо, головний сенс цієї багатої враженнями поїздки.

 У Чорнобильській зоні, безумовно, є радіаційно-небезпечні місця. Однак маршрути, за якими ми будемо рухатися, при чіткому дотриманні вимог супроводжуючих,

радіаційної небезпеки НЕ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ.

За один день повноформатної екскурсії в Чорнобильську зону ви отримаєте дозу радіаційного опромінення приблизно як за 1 годину польоту в літаку, що в 160 раз меньше, ніж доза, отримана за одну флюорографію, та в 3600 раз менше, ніж за одне дослідження комп'ютерної томографії всього тіла!


Найближчі виїзди, на які відкрито запис і є вільні місця:


ЦIНА: вiд 29 USD (EURRUBUAH)  Клацніть на дату в календарі для перегляду ціни туру.    
Вам не підходять ці дати?     Замовте екскурсію в зручний для вас день.
Ціна включає: максимально дозволений час перебування в Зоні (виїзд з Києва о 8.00, прибуття в 19.30-21.00), розширену програму відвідання, авторський супровід письменником і ліквідатором Сергієм Мирним або спеціально підготовленими ним гідами, навчання навичкам радіаційного виживання, комфортабельний транспорт з кондиціонером, перегляд добірки документальних фільмів, карти маршруту, іменні сертифікати про відвідування Чорнобильської зони відчуження.

Увага! Прийом заявок в загальні виїзди зазвичай закривається за 4-7 днів до виїзду. Якщо дата виїзду все ще доступна в календарi, ви можете заявити участь в ній.
Вам не підходять дати загальних виїздів? Замовте 1-денну екскурсію в зручний для Вас день!.

 

Забронювати місце в турі в Чорнобиль Прип'ять

 Маршрут

(Увага! Можливі зміни через погодні умови):

Екскурсії на один повний день у Чорнобильську зону та Прип'ять – 7:30-7:50 реєстрація. 8:00 віїзд з Києва
– стела "Чорнобильський район"
– в'їзд в 30-кілометрову зону: контрольно-пропускний пункт (КПП) "Дитятки"
– села Залісся і Копачі: огляд уцілілих будівель
– КПП "Лельов": в'їзд в 10-кілометрову зону
– Дезактивований Рудий ліс на місці західного радіоактивного сліду від першого, найпотужнішого викиду від вибуху 4-го енергоблоку
– стела "Прип'ять" біля в'їзду в місто
– м. Прип'ять, покинутий жителями понад чверть століття тому (без відвідування будівель всередині з міркувань безпеки): "чортове колесо"; дитячий садок і школа, міський басейн р. Прип'ять, стадіон, кінотеатр "Прометей", пристань з затопленим причалом, будівлю міліції з СІЗО; будівлю міськвиконкому - перший штаб ліквідації наслідків аварії;   готель "Полісся", де був спостережний пункт коректування вертолітних операцій над руїною 4-го реактора; лікарня, яка прийняла перших постраждалих від аварії та її ліквідації;
– Чорнобильська АЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, Саркофаг - оглядовий майданчик, об'їзд навколо території ЧАЕС, годування сомів:)
секретний об'єкт Чорнобиль-2 гігантські антени радара "ДУГА-1", секретне містечко Чорнобиль-2, що забезпечувало працездатність антен загоризонтного стеження за запуском балістичних ракет. 
– місто Чорнобиль: пішохідна прогулянка; огляд міста і виставки техніки і роботів, які брали участь у ліквідації аварії.
обід (вечеря) в Чорнобилі (за бажанням)

Розташування всіх цих об'єктів Ви можете подивитися на Карті зони відчуження

Приблизна карта маршруту екскурсій Чорнобиль-ТУР


Розклад поїздки:
Виїзд з Києва – Посадка в автобус в 7.30, відправлення в 8.00 без запізнень.
місце зустрічі – через дорогу (вул. Петрозаводська) навпроти входу в Південний термінал Центрального залізничного вокзалу міста Києва, Україна. Дивіться фотокарту і панораму місця зустрічі.
Повернення19.30-21.00.
Автобус сучасний, зручний, з гарним оглядом і кондиціонером.
Обід чи вечеря – 14.30 в їдальні (за бажанням, вартість 5 USD (EURRUBUAH); смачна і багата їжа, з привізних продуктів).
Для участі в екскурсії - необхідно подати заявку, повідомивши ПІБ, дату народження (день.місяць.рік), серiю та номер паспорта, громадянство (дані необхідні для оформлення дозволу на в'їзд).
Екіпіровка - Для поїздки потрібно бути одягненим по-похідному і бути готовим багато ходити і навіть лазити. Тобто обов'язкові штани, сорочка / футболка з довгим рукавом і закрите міцне взуття, бажано на товстій підошві. В залежності від погоди, Вам можуть знадобиться головний убір, куртка, светр, накидка від дощу, запасні шкарпетки. У Зоні категорично заборонено: шорти, бриджі, спідниці та сукні, відкрите взуття.

Для того, щоб ваші враження від поїздки були повніше й приємніше, не забудьте:

- ПАСПОРТ! – без нього на кордоні зони вас просто в неї не впустять
- накидку / парасолю на випадок дощу, запасні шкарпетки на випадок роси
- бутерброди, щось жувати в дорозі, і воду
- вашу особисту похідну аптечку.
і одягніть зручний одяг і високе туристське взуття по сезону.

Дозиметр-радіометр ТЕРРА-П

Щоб краще зрозуміти і відчути щось особливе, що породило Чорнобильську зону - а саме радіацію - рекомендуємо додатково замовити в поїздку індивідуальний дозиметр-радіометр Терра-П. Він буде постійно інформувати вас про рівень радіації місцевості, на який ви знаходитеся, а в кінці дня покаже точну величину отриманої вами за поїздку дози. Як говорить Сергій Мирний, "Їздити в Чорнобильську зону без дозиметра - це все одно що їхати в звичайну турпоїздку, зав'язавши собі очі".

Тільки для учасників поїздок Чорнобиль-ТУР, ціна оренди дозиметра Терра-П становить 10 USD (EURRUBUAH)

 

В'їзд в Зону дозволений тільки по досягненню повних 18 років.
Всі учасники будуть ознайомлені з правилами поведінки в зоні, і підпишуть документ, що підтверджує це, а також те, що вони не мають медичних протипоказань для поїздки (тобто здорові на момент поїздки, не мають діабету, онко-, та інших важких захворювань ), і не буду мати претензій до організаторів поїздки і адміністрації Чорнобильської зони за будь стану свого здоров'я, які можуть виникнути під час або після цієї поїздки. Варто нагадати, що Зона називається так не дарма: це місце для перебування людини не призначене, в ньому багато будівель в аварійному стані, незвична для звичайної людини середу. Ви про це попереджені, і тільки ви самі одноосібно несете відповідальність за ті ризики, які пов'язані з цим відвідуванням.
Особи в стані алкогольного / наркотичного сп'яніння, а також похмілля від оних в поїздку і Зону не допускаються. Скарги не приймаються, оргвнесок не повертається.