Відгуки про Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Правила оплати і повернення платежу


Оплата


  Увага! Тільки підтверджена електронною поштою передоплата обраного туру - гарантія вашої участі в ньому!

  Існує два типи поїздок в Чорнобильську Зону - загальні та на замовлення. Обидва типи поїздок вимагають подачі заявки на участь мінімум за два тижні до дати виїзду (цей час необхідний для оформлення всіх дозволів і перепусток). Оформлення документів починається тільки після передоплати поїздки. Принципи оплати для цих двох типів поїздок розрізняються.

  Для загальних поїздок: після відправки заявки на участь необхідна передоплата в розмірі 25%. При посадці в автобус вам необхідно буде мати залишок суми без здачі
Увага! Неоплачені заявки на планові виїзди автоматично анулюються через 4 дні після отримання.

  Для поїздок на замовлення: після відправки заявки на участь та узгодження всіх подробиць вашої поїздки з менеджером, для початку оформлення документів на в'їзд, необхідна передоплата в розмірі 50% від вартості всього туру. Друга половина оплати індивідуального туру відбувається при посадці в автобус.Процес оплати


  Процес оплати поїздок повністю автоматизований і віднімає всього декілька хвилин.
Після введення всіх даних в форму заявки, натисніть кнопку "ВІДПРАВИТИ". Система повідомить вас про те, що заявка прийнята і запропонує широкий вибір варіантів оплати, наданих сервісом Interkassa.com.

  У списку доступних методів оплати ви зможете вибрати:
оплату картой VISA, MasterCard, Webmoney, Яндекс-Деньги, Liqpay, НСММЭП, PAXUM, МТС, Альфа-Банк, Quiwi, Мегафон, Евросеть, UNIstream, Сбербанк России, Единый кошелёк, терминалы пополнения и др.

Зверніть увагу, що комісія сервісу Interkassa.com становить 3% від суми платежу.

  У випадку, якщо у вас не виходить оплатити зазначеними вище методами, будь ласка, звертайтеся в підтримку сервісу Interkassa.com, або ж до менеджерів Чорнобиль-ТУР.
  Увага! Неоплачені заявки на планові виїзди автоматично анулюються через 4 дні після отримання.

Повернення платежу


  Бувають випадки, коли вже після оплати тура обставитни у клієнта міняються і він / вона не може взяти участь у довгоочікуваній поїздці до Чорнобиля.
  Для таких випадків Чорнобиль-ТУР створив максимально комфортні для клієнта умови, і виробив такі умови і порядок повернення платежів:


  Для загальних поїздок:
1) -у разі відмови з ініціативи клієнта більш ніж за 15 днів до поїздки включно, повна оплата або передоплата (в залежності від того, що вніс клієнт), - повертається в повному обсязі.
2) - у разі відмови з ініціативи клієнта менш ніж за 15 днів до поїздки, утримуються 25%.

  Для поїздок на замовлення:
1) - у разі відмови всієї групи з ініціативи клієнта більш ніж за 15 днів до поїздки включно, утримується 10% від вартості туру.
2) - у разі відмови всієї групи за ініціативою клієнта менш ніж за 15 днів до поїздки, утримується 25% вартості туру. У разі, якщо клієнт оплатив 100%, друга частина коштів повертається.
3) - у разі відмови частини групи за ініціативою клієнта менш ніж за 15 днів до поїздки, кінцева вартість індивідуального виїзду не перераховується.

  Для всіх типів поїздок:
1) - Оплата переказу суми що повертається здійснюється за рахунок клієнта.
2) - У разі форс-мажору в день поїздки, при неможливості проведення поїздки з причин, не залежних від Чорнобиль-ТУР, як то погодні умови, дії органів державної влади та ін, - клієнтові повертається 50% вартості туру
3) - у разі припинення екскурсії за бажанням або з вини екскурсантів (наприклад, достроковий виез з Зони, або депортація з причини порушення правил перебування), вартість екскурсії не повертається.

  ЧОРНОБИЛЬ ТУР® не компенсує витрати, пов'язані з прибуттям до України, розміщенням, та інші витрати, що не відносяться безпосередньо до туру до Чорнобиля.
  У разі неявки клієнта до автобусу під час посадки з яких-небудь причин що не залежать від ЧОРНОБИЛЬ ТУР®, в разі недопуску клієнта до Зони з причини алкогольного або наркотичного сп'яніння чи похмілля від оних, передоплата не повертається, претензії не приймаються.